Kvalita je náš najväčší formát

Výzva Willmark

Pravidlá výzvy

Sme najrýchlejšia veľkoplošná tlačiareň s najväčšou výrobnou kapacitou na slovenskom trhu. Vďaka dvom najrýchlejším veľkoplošným digitálnym tlačiarenským strojom na svete HP Scitex TurboJet 8350 len u nás môžete mať vytlačených 100 billboardov za menej ako 3 hodiny, 100 citylightov za menej ako 1 hodinu alebo 10 bigboardov už do 1 hodiny!

Kumulovaná rýchlosť tlače až 1000 m2 za hodinu je zárukou, že žiadna iná tlačiareň vám na slovenskom trhu nemôže ponúknuť rýchlejšiu tlač a skorší termín dodania. Jednoducho to technologicky nie je možné. Ak by ste takú tlačiareň na Slovensku predsa len našli, venujeme vám tlač 100 ks billboardov, 100 ks citylightov alebo 10 ks bigboardov zadarmo. Kampaň Výzva bola ukončená 30.11.2010.

Technológia HP Scitex TurboJet 8350

Stroj HP Scitex TurboJet predstavuje špičku medzi veľkoformátovými tlačovými technológiami. Udivuje nielen bezkonkurenčnou rýchlosťou tlače až 500 m2 za hodinu, ale aj vynikajúcou kvalitou tlače a tiež širokou škálou potlačiteľných materiálov. TurboJet si poradí s rozličnými druhmi papiera, viacerými typmi PVC samolepiek a aj špeciálnymi materiálmi.

Produkty

Tlačiareň HP Scitex TurboJet 8350 expresne rýchlo tlačí široké portfólio veľkoformátových tlačovín. Štandardné produkty tlače na TurboJete:

  • billboardy a bigboardy (BBS papier, fólia)
  • citylighty / abribusy (CLV papier)
  • plagáty a samolepky (rôzne druhy papierov a PVC fólií)
  • okenné a podlahové samolepky
  • perforovaná one-vision fólia na polep dopravných prostriedkov MHD

Všetky tri výzvy boli ukončené k 30.11.2010. Výsledkom boli veľkoplošné tlačoviny venované občianskemu združeniu Úsmev ako dar, viď detaily k výsledku Výzvy.

Viac o exteriérových tlačovinách produkovaných na stoji HP Scitex TurboJet nájdete v časti Produkty
Viac o interiérových tlačovinách produkovaných na stoji HP Scitex TurboJet nájdete v časti Produkty
Viac o stroji HP Scitex TurboJet 8350 nájdete v sekcii Technológie 

Výzva č.1 sa vzťahovala na veľkoplošnú tlač 100 kusov billboardov štandardného formátu na materiál blue-back papier realizovanú v jednej spoločnosti na území Slovenskej republiky. Výzva č.2 sa vzťahovala na veľkoplošnú tlač 100 kusov citylightov (abribusov) štandardného formátu na materiál CLV papier realizovanú v jednej spoločnosti na území SR. Výzva č.3 sa vzťahovala na veľkoplošnú tlač 10 kusov bigboardov štandardného formátu na materiál blue-back papier alebo PVC samolepku realizovanú v jednej spoločnosti na území SR.

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov