Kvalita je náš najväčší formát

Veľkoplošná digitálna tlač

Veľkoplošná digitálna tlač je jednou z hlavných činností, ktorú ponúkame vám a vašim klientom. Či ide o produkciu 50 citylightov, tlač posterov v dvadsiatich verziách alebo výrobu jedinej PVC plachty, vo Willmarku vždy dostanete najefektívnejší pomer ceny a kvality.

Veľkoplošná digitálna tlač má v priamom súboji s inými technológiami niekoľko zásadných výhod. Jej hlavnou prednosťou je, že v porovnaní s ofsetovou tlačou alebo sieťotlačou dokáže vytlačiť aj jediný kus tlačoviny, a to v rozumnej cene. Kľúčovým benefitom digitálnej tlače je aj jej časová flexibilita a možnosť tlačiť takmer okamžite, keďže odpadá potreba výroby litografií alebo tlačových foriem.

Ďalšou prednosťou digitálnej tlače je možnosť potlače širokého spektra materiálov, ako sú papier, blue-back billboardový papier, PVC samolepka (lesklá, matná, transparentná, translucentná), PVC plachtovina (banner - frontlit, backlight, blockout, black-back), PVC sieťovina (mesh), textil, vlajkovina a špeciálne materiály ako napr. perforovaná okenná samolepka (one-vision fólia) či samolepka určená na podlahovú grafiku. A to častokrát bez nutnosti následnej laminácie. Ponúkajú vám takéto možnosti iné technológie?

Vo Willmarku sme sa vždy snažili byť inovátormi a preto disponujeme najmodernejšími digitálnymi technológiami na trhu.
Stroje HP Scitex TurboJet, HP Scitex XLJet, Mutoh ValueJet a Durst Rho 700 sú tým najmodernejším a najkvalitnejším, čo ponúka veľkoplošná digitálna tlač. Všetky sa nachádzajú v našej modernej výrobnej hale na Hrachovej ulici 18 v Bratislave. Ak chcete vidieť tieto mimoriadne výkonné stroje v praxi, príďte sa pozrieť osobne!<-->

Pri použití našich špičkových technológií a po pridaní nášho unikátneho know-how umožní digitálna tlač od Willmarku vašim myšlienkam skutočný rozmer a tvar. "Willmark - print your ideas".

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...