Kvalita je náš najväčší formát

Inca Onset S40

 

Inca S40 je jeden z najrýchlejších HQ UV tlačových strojov na svete, a určite najrýchlejší UV tlačový stroj na Slovensku. Je to digitálna tlačiareň konštruovaná na tlač reklamných pútačov malých, stredných aj veľkých rozmerov. Vďaka unikátnemu systému UV vytvrdzovania vám ako jediný na Slovensku ponúkame unikátnu možnosť lesklej tlače.

Typickým produktom tejto tlačiarne sú aplikácie pre POS a in-store reklamu, a produkty pre obalový dizajn a packaging. Ide o produkty vo vysokej kvalite s blízkou pohľadovou vzdialenosťou, no zároveň tlačené rýchlosťou tlače na úrovni najrýchlejších strojov na svete. 

Tlačiareň Inca S40 je neuveriteľne rýchly stroj spájajúci výhody mimoriadnej kvality interiérovej tlače s rýchlosťou a cenami tlače exteriérovej. Presvedčte sa sami - zadajte si u nás vypracovanie cenovej kalkulácie a využite najrýchlejšiu UV tlač na Slovensku aj vy!

 • Technické parametre:

 • najrýchlejšia digitálna UV tlačiareň na Slovensku
  - tlač technológiou z hárku na hárok
  - maximálna veľkosť hárku 320 x 160 cm
  - rýchlosť tlače až 500 m2/hod
  - šesťfarebný tlačový systém CMYK+LC+LM
  - vysoké rozlíšenie 1000DPI
  - UV technológia s možnosťou lesklej tlače

 • Potlačiteľné materiály:

 • - doskové a tabulové materiály: vlnitá lepenka, hladká lepenka, PVC dosky, kompozitné sendvičové dosky (bond), akryl / plexisklo, iné
  - posterový papier, blue-back-side billboardový papier

  - PVC samolepka (lesklá/matná/transparentná/translucentná)


Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...