Kvalita je náš najväčší formát

Technológie

Najväčšou výhodou Willmarku je naše široké technologické portfólio, ktoré obsiahne všetky vaše požiadavky na vysokokvalitnú digitálnu a ofsetovú tlač. Zostávame verní povesti inovátora a opäť prinášame na slovenský trh nové prevratné tlačové technológie, vrátane najrýchlejšieho HQ UV tlačového stroja na Slovensku - Inca Onset S40.

Pod jednou strechou klientovi ponúkame digitálnu aj ofsetovú tlač, vrátane UV technológie Flatbed priamo potláčajúcej doskové materiály v mimoriadnej kvalite.

Využitie produkcie našich UV strojov je veľmi široké - od tlače klasických doskových aplikácií (pútače, tabule), cez výrobu POS/POP, in-store materiálov a 3D produktov (stojany, hangre, holdre, displeje, figuríny, atypy a originály), až po obalové materiály (packaging) a podsvietené backlightové aplikácie. V kombinácii s digitálnym orezovým stolom Kongsberg X24 je možné výstupy z tlače orezať do ľubovolného tvaru a formátu

Náš bohatý technologický park obsahuje:

  • Digitálna tlač: Inca Onset S40, HP Scitex FB 750, HP Latex 570
  • Digitálny ofset a maloformátová tlač: HP Indigo 7000, Ricoh C7100x (formát SRA3) + knihárenské spracovanie a finalizácia 
  • Ofsetová tlač a maloformát: 2x Heidelberg B2 + knihárenské spracovanie a finalizácia, CTP/osvit (v našej sesterskej spoločnosti DOLIS GOEN / Print4U). 
  • Veľkoplošná ofsetová tlač: KBA Rapida 205, KBA Rapida 185, KBA Rapida 162a, KBA Rapida 142, KBA Rapida 106 (u nášho partnera Ellerhold v Nemecku)
  • Dokončovacie spracovanie a finalizácia: Kongsberg X24 (digitálny orezový stôl), KALA Mistral 1650 (laminovací a kašírovací stroj)

Nemusíte byť odborníkmi na digitálnu tlač aby ste videli, že uvedené technológie sú tou najlepšou kombináciou HQ strojov na slovenskom trhu. 

 

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov