Kvalita je náš najväčší formát

Filozofia

Dlhoročnou filozofiou spoločnosti Willmark je neustále napredovať a inovovať. Portfólio nami ponúkaných produktov a služieb sa snažíme ustavične prispôsobovať požiadavkám zákazníkov a prinášať stále niečo nové.

Naše viac ako pätnásťročné pôsobenie nám dáva za pravdu, že to najdôležitejšie, na čo treba dbať pri každodennej činnosti na poli veľkoplošnej tlače, sú tri základné faktory úspešnej spolupráce: vysoká kvalita, rýchlosť tlače a výborné ceny.

Sme firma, ktorá má záujem svojim klientom nielen predávať produkciu, ale buduje s nimi dlhodobé korektné obchodné vzťahy. To dokazuje aj množstvo spokojných klientov, s ktorými úspešne spolupracujeme už dlhé roky. Ku každej zrealizovanej zákazke sa snažíme našim klientom poskytnúť aj neoceniteľnú pridanú hodnotu. Či už ide o profesionálny klientský servis, odborné poradenstvo v oblasti materiálov a technológií alebo expresné riešenie vzniknutých operatív.

Willmark mal vždy povesť inovátora, čo sa odzrkadľuje aj v našom technologickom parku, do ktorého so železnou pravidelnosťou pribúdajú horúce novinky a naše stroje tak patria k svetovej technologickej špičke.

Perfektné stroje nie sú však tým jediným, čo nás odlišuje od konkurencie. Tým rozhodujúcim činiteľom je profesionalita, precíznosť a odbornosť našich ľudí, ktorí dodávajú našej produkcii punc mimoriadnej kvality.

Obzvlášť hrdí sme na náš špičkový klientský servis, ktorý veľmi starostlivo vylepšujeme s každým ďalším projektom. Naši klienti to dokážu oceniť - svedčí o tom naša úspešná spolupráca s renomovanými spoločnosťami, s ktorými nás spájajú dlhoročné partnerstvá. Pridajte sa k nim a dokážeme aj vám, že prístup ku klientovi je náš najväčší formát.

 

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...

Odpáľte rok 2020 s akciou PF 202020 !

13.1.2020

20 tlačových produktov. 20 dní. 20% zľava...

Willmark Europe praje všetkým krásne Vianoce...

23.12.2019

...a úspešné nové výzvy v roku 2020!

Hľadáme obchodníka "VEĽKÉHO FORMÁTU"

19.12.2019

Ak si prerástol všetkých vo svojom okolí, si ten pravý obchodník pre Willmark!

Willmark partnerom charitatívnych projektov Sloboda Zvierat, Dobrý Anjel, súboru Lúčnica, MFF Cinematik či hudobných festivalov...

29.11.2019

Podporujeme neziskové organizácie, charitatívne zbierky, spoločenské podujatia, športové akcie, koncerty a iné eventy (FOTKY v článku)...

Viac noviniek ...