Kvalita je náš najväčší formát

Spoločnosť

Firma Willmark nie je na slovenskom trhu s veľkoplošnou tlačou žiadnym nováčikom. Na trhu pôsobíme od jari 1999, teda už viac ako pätnásť rokov. Willmark je jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti veľkoplošnej tlače na Slovensku, s dominantným postavením v oblasti profesionality klientského servisu, kvality produkcie, rýchlosti a cien tlače.

Dôležitým medzníkom v histórii našej spoločnosti bol rok 2005, kedy sme otvorili prvú zahraničnú pobočku - Willmark Hungary Kft. so sídlom v Budapešti. Spolu s českým trhom, na ktorom sme činní takmer od nášho vzniku, a kde sme otvorili pobočku na jar 2011, sme do úvodu tohto roka úspešne obsluhovali tri trhy.

Od ferbuára 2012 máme vlastnú rakúsku pobočku so sídlom vo Viedni, takže momentálne už pôsobíme v štyroch krajinách strednej Európy = Slovensko, Rakúsko, Česko a Maďarsko.

Taktiež sme hrdí na našu exkluzívnu spoluprácu s jednotkou na nemeckom trhu - veľkoplošnou ofsetovou tlačiarňou Ellerhold AG, ktorú výhradne zastupujeme na slovenskom aj maďarskom trhu.

Počtom zamestnancov sa Willmark radí k stredne veľkým firmám. Našou ambíciou nikdy nebolo predbiehať sa v počte zamestnancov, tak ako sa o to snažia niektoré iné spoločnosti v našom segmente. Našim prvoradým cieľom bolo mať kvalitný tím interných a externých pracovníkov, ktorý by bol dostatočne veľký na splnenie všetkých požiadaviek klientov, zároveň však dostatočne kompaktný na to, aby sa prípadná neefektivita nezohľadnila v zvýšenej cene pre koncového klienta.

Sme presvedčení, že práve tento ideálny stav sa nám podarilo dosiahnuť.

Hlavnými službami, ktoré ponúkame sú veľkoplošná a maloplošná digitálna tlač, veľkoplošná a maloplošná ofsetová tlač a doplnkové služby ako sú pre-press a dokončovacie spracovanie.

Dlhodobo sledujeme potreby trhu a snažíme sa im prispôsobovať neustálym rozširovaním ponuky našich produktov. Či už ide o produkty v oblasti vonkajšej reklamy, interiérovej reklamy alebo rozmanité možnosti v oblasti POP/POS a in-store reklamy, interiérovej architektúry, dekorácií a brandingu, ktoré ponúka priama potlač doskových materiálov UV farbami.

V spolupráci s našou partnerskou firmou Ellerhold z Nemecka tiež ako jediní na Slovensku ponúkame špeciálnu backlightovú aplikáciu StretchBoard. Okrem tradičných produktov vieme realizovať aj špeciálne a atypické zadania.

U nás tak doslova nájdete všetko pod jednou strechou.

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov