Kvalita je náš najväčší formát

Služby

Willmark pôsobí na trhu viac takmer 20 rokov, počas ktorých sa stal špecialistom na digitálnu tlač. Našimi hlavnými službami sú veľkoplošná a maloplošná digitálna tlač a veľkoplošná a maloplošná ofsetová tlač.

Našou ambíciou však je tlačovú produkciu nielen predávať, ale spolu s každým vytlačeným plagátom, samolepkou či bannerom máme záujem klientom poskytnúť aj komplexný profesionálny servis od štádia produkčného poradenstva, cez pre-press prípravu, produkciu až po finalizáciu

Aj keď našou hlavnou službou pre vás je tlač, naša práca začína už pred samotnou tlačou a končí častokrát až po umiesnení produkcie na určené nosiče. V praxi to znamená, že keď k nám prídete so zadaním, naši skúsení ľudia vám poradia optimálne a najefektívnejšie možné riešenie, či už z pohľadu voľby toho správneho materiálu, výberu najvhodnejšej technológie alebo pomôžu pri príprave grafických podkladov.

Naša práca však nekončí vytlačením, ponúkame vám aj dokončovacie spracovanie a kompletizáciu, balenie podľa dodaného rozdeľovníka, dopravu a distribúciu po Slovensku i mimo nášho územia. Na požiadanie vieme zabezpečíme aj zavesenie a inštaláciu.

V oblasti služieb súvisiacich s digitálnou tlačou tak u nás nájdete všetko "pod jednou strechou". Konkrétne pod strechou našej modernej výrobnej haly v reprezentatívnom areáli Golden City na Starej Vajnorskej 11.

Naše komplexné služby stoja na štyroch základných pilieroch: kvalite, rýchlosti tlače, profesionalite a primeranej cene. Ak sú pre vás tieto atribúty dôležité, sme presvedčení, že vám vieme pri každej tlačovej zákazke ponúknuť ich ideálnu kombináciu. To je to, čo robíme každý deň.

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...