Kvalita je náš najväčší formát

VÚB - sieťovina mesh na Dóme Sv.Martina

Späť na výpis realizácií

Klient: VÚB

Kategória: Megaboardy a štítové steny

Dátum realizácie: 8/2010

Unikátna veľkoplošná reklama (mesh) na lešení Dómu Sv.Martina v Bratislave...

 

Jedinečná vonkajšia reklama, zaujímavá nielen svojimi rozmermi, ale aj exkluzívnym umiestnením na lešení postavenom pri príležitosti rekonštrukcie Dómu Sv.Martina v Bratislave v druhej polovici leta 2010.

Neprehliadnuteľný mediálny priestor priamo v srdci historického centra hlavného mesta sa stal miestom pre komunikáciu benefitov bankového produktu VÚB Flexihypotéka, s využitím charakteru a špecifickosti danej plochy. Nielen technické riešenie realizácie, ale aj samotné reklamné posolstvo je riešené citlivo, rešpektujúc rekonštrukciu významnej historickej pamiatky.

Tlač sme zrealizovali na našom tlačiarenskom stroji HP Scitex XLJet so šírkou 5 metrov. Tri grafiky boli vytlačené na vinylovej PVC sieťovine (tzv. mesh), každá s rozmermi 19,4 x 13,5 metra. Každý grafický motív v sebe zahŕňa rekonštrukciu veže pretavenú do vtipných a vkusne podaných posolstiev. 

Ako vidno na fotke, tieto tri veľkoplošné tlačoviny sa vynímajú na netradičnom mieste aké ešte nikto nikdy nemal, a aké pravdepodobne najbližších sto rokov nik mať ani nebude. Sme veľmi radi, že Willmark mohol byť súčasťou tohto unikátneho projektu...
 

Ďalšie ukážky podobných realizácií: 

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov