Kvalita je náš najväčší formát

Električka HC Slovan Bratislava

Späť na výpis realizácií

Kategória: Dopravné prostriedky

Dátum realizácie: 11/2012

Oficiálne nakrajšia električka za r.2012 pochádza z dieľne tlačiarne Willmark...


Električka vo farbách a grafike hokejového klubu HC Slovan Bratislava brázdi bratislavské koľajnice od jesene 2012. V nedávnom oficiálnom hlasovaní portálu dopravného podniku imhd.sk sa práve táto električka stala víťazom v katogórii "Najkrajšia celovozidlová reklama za rok 2012".

Do ankety bolo prihlásených celkom 34 reklám realizovaných počas celého roka 2012 na vozidlách MHD v Bratislave. Vo finále sa z najväčšieho počtu hlasov od takmer tisícky hlasujúcich tešila práve električka HC Slovan so ziskom 65 % hlasov, pred električkou Sodastream a autobusom Algida. Sme radi, že sme sa na všetkých týchto projektoch produkčne podieľali.

Elegantne riešená grafika v tmavomodrých farbách a s tvárami Mira Šatana, Ľuba Višňovského a Michala Vondrku je rovnako atraktívna ako hokej, ktorý predvádzal HC Slovan Bratislava vo svojom premiérovom ročníku KHL v sezóne 2012/2013.

Z hľadiska použitých materiálov sa pri celopolepe tejto električky použila kombinácia klasickej bielej PVC fólie a perforovanej one-vision okennej fólie. Tlač prebehla na našich tlačiarňach HP Scitex TurboJet 8350, čo sú najrýchlejšie veľkoformátové tlačiarenské stroje na svete.

 

Ďalšie ukážky podobných realizácií:

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov