Kvalita je náš najväčší formát

Bigboardy, Double bigy a Nadstavby "BETON"

Späť na výpis realizácií

Kategória: Bigboardy

Dátum realizácie: 6/2011

Tlač bigboardov s nadstavbou v rámci kampane "Beton" pre značku Becherovka...

 

V júni 2011 sa na celom Slovensku objavila veľká letná kampaň s názvom "BETON ŤA OSVIEŽI". V rámci tejto rozsiahlej reklamnej kampane nesúcej sa v znamení novoobjaveného miešaného drinku Beton sme pre Becherovku tlačili viacero typov veľkoplošných tlačovín.

V outdoorovej vetve kampane ide o štandardné nosiče, ako sú bigboardy formátu 9,6 x 3,6 metra, malé bigboardy 6 x 3 metre, dvojité bigboardy (tzv. double bigy) a tiež reklamu na dopravných prostriedkoch MHD.

Špeciálnymi aplikáciami je niekoľko bigboardov s nadstavbou v podobe fľaše Becherovky zasahujúcej mimo formátu nosiča. Produkcia uvedených tlačovín prebehla na našich špičkových tlačiarenských strojoch HP Scitex TurboJet a HP Scitex XLJet so šírkou 5 metrov.

Okrem Out-Of-Home nosičov prebieha kampaň aj na sociálnej sieti Facebook, v médiách formou PR a využívajú sa aj nástroje On-Trade a Off-Trade podpory. Kampaň je celoslovenská, uvedená fotka je z Gagarinovej ulice v Bratislave a zobrazuje bigboard rozmeru 9,6 x 3,6 metra s nadstavbou (fľaša vytŕčajúca nad formát konštrukcie).

Veríme, že Beton - teda správne namiešaná Becherovka a tonik - osvieži aj vás...

 

Viac infomácií o reklamnej kampani BETON ŤA OSVIEŽI


Ďalšie ukážky podobných realizácií:

Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov