Kvalita je náš najväčší formát

Pravidlá prístupnosti a použiteľnosti

Tieto webové stránky sa snaží maximálne reflektovať na pravidlá prístupnosti, použiteľnosti a bezbariérovosti, takže splňujú všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodík Best practice - Pravidlá pre tvorbu prístupného webu pripravené Ministerstvom informatiky Českej republiky, metodiky Blind Friendly Web (projekt Zjednotenej organizácie slabozrakých a nevidomých) i metodiky Web Content Accessibility Guidelines.
Pre popis všetkých informácií na tomto webe je použitý značkovací jazyk XHTML 1.0 Strict, pre popis vizuálnej prezentácie sa využíva technológia kaskádových štýlov CSS. Všetky stránky je možné zobraziť v textovom režime, ktorý neobsahuje žiadne grafické ovládacie prvky. Pre funkčnosť stránok nie je potrebná podpora JavaScriptu.
Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov. Usporiadanie a ovládanie stránok je navrhnuté tak, aby stránky boli dostupné ako pre alternatívne prehliadače, tak aj pre osoby so špecifickými potrebami. Všetky odkazy sú v texte vyznačené podčiarknutím, výnimku tvoria texty navigácie, ktoré sú zreteľne oddelené od obsahu správy.
Na týchto webových stránkach sa taktiež nachádzajú odkazy na dokumenty dostupné v inej než hypertextovej podobe. Odkazy odvolávajúce sa na takéto dokumenty sú v texte doplnené informáciami o formáte a dátovej veľkosti.

  • PDF - pre tento formát je volne k stiahnutiu prehliadač Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - spoločnosť Microsoft poskytuje k svojim produktom balíku Office voľne k stiahnutiu prehliadače.
  • RTF - dokáže zobraziť a editovať väčšina bežne používaných textových editorov.
  • ZIP - niektoré dokumenty môžu byť z dôvodov veľkosti komprimované.

Tvorcom tohto webu je spoločnosť iMagic, s.r.o., špecialista v oblasti on-line marketingovej komunikácie. Vaše námety, postrehy či informácie o problémoch, na ktoré narazíte pri používaní týchto webových stránok môžete poslať na adresu správcu serveru helpdesk@imagic.cz.

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...

V týchto voľbách vyhráva každý...

16.3.2019

...výšku vašej zľavy oznámi Štatistický úrad.

Potešte svoju polovičku na Valentína tlačou za polovičku!

7.2.2019

Tlač plná lásky od Willmarku...

Willmark partnerom charitatívnych projektov Sloboda Zvierat, Dobrý Anjel, súboru Lúčnica, MFF Cinematik či hudobných festivalov...

1.2.2019

Podporujeme neziskové organizácie, charitatívne zbierky, spoločenské podujatia, športové akcie, koncerty a iné eventy (FOTKY v článku)...

BLACK JANUARY - zľavy na tlač až do 33% ! Ak máte rád Fekišovce, máte zľavu 50% :)

11.1.2019

Nie iba Black Friday, ale BLACK JANUARY. Mnoho tlačovín za akciové ceny. Kontaktujte nás...

Willmark praje všetkým krásne Vianoce...

21.12.2018

...a veľa úspechov v novom roku 2019!

Viac noviniek ...
Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov