Kvalita je náš najväčší formát

Pravidlá prístupnosti a použiteľnosti

Tieto webové stránky sa snaží maximálne reflektovať na pravidlá prístupnosti, použiteľnosti a bezbariérovosti, takže splňujú všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodík Best practice - Pravidlá pre tvorbu prístupného webu pripravené Ministerstvom informatiky Českej republiky, metodiky Blind Friendly Web (projekt Zjednotenej organizácie slabozrakých a nevidomých) i metodiky Web Content Accessibility Guidelines.
Pre popis všetkých informácií na tomto webe je použitý značkovací jazyk XHTML 1.0 Strict, pre popis vizuálnej prezentácie sa využíva technológia kaskádových štýlov CSS. Všetky stránky je možné zobraziť v textovom režime, ktorý neobsahuje žiadne grafické ovládacie prvky. Pre funkčnosť stránok nie je potrebná podpora JavaScriptu.
Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov. Usporiadanie a ovládanie stránok je navrhnuté tak, aby stránky boli dostupné ako pre alternatívne prehliadače, tak aj pre osoby so špecifickými potrebami. Všetky odkazy sú v texte vyznačené podčiarknutím, výnimku tvoria texty navigácie, ktoré sú zreteľne oddelené od obsahu správy.
Na týchto webových stránkach sa taktiež nachádzajú odkazy na dokumenty dostupné v inej než hypertextovej podobe. Odkazy odvolávajúce sa na takéto dokumenty sú v texte doplnené informáciami o formáte a dátovej veľkosti.

  • PDF - pre tento formát je volne k stiahnutiu prehliadač Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - spoločnosť Microsoft poskytuje k svojim produktom balíku Office voľne k stiahnutiu prehliadače.
  • RTF - dokáže zobraziť a editovať väčšina bežne používaných textových editorov.
  • ZIP - niektoré dokumenty môžu byť z dôvodov veľkosti komprimované.

Tvorcom tohto webu je spoločnosť iMagic, s.r.o., špecialista v oblasti on-line marketingovej komunikácie. Vaše námety, postrehy či informácie o problémoch, na ktoré narazíte pri používaní týchto webových stránok môžete poslať na adresu správcu serveru helpdesk@imagic.cz.

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...

Najvyšší čas zadať Vianočné a novoročné tlačoviny!

11.12.2020

Posledná šanca stihnúť vytlačiť Vianočné pohľadnice, PF-karty, krabice na víno s logom, firemné rúška, kalendáre a diáre...

Vianočné a novoročné tlačoviny od Willmarku!

25.11.2020

Ponúkame krabice na víno s vašou grafikou, rúška s logom, vianočné pohľadnice či kalendáre...

11.11. so zľavou z tlače 11%

11.11.2020

Špeciálny dátum prináša špeciálnu zľavu!

Najfarebnejšia ponuka tlače, navyše so zľavou 15% !

12.10.2020

Jeseň prináša pestré farby, takmer tak krásne ako tlač od Willmark Europe...

Viac noviniek ...
Prihlásenie k odberu noviniek
Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím so spracovaním osobných údajov