Kvalita je náš najväčší formát

Inštalácia mega UV tlačiarne Inca Onset S40

15. 1. 2018

Naša najväčšia pýcha - najvýkonnejšia UV tlačiareň na Slovensku...

Počas jesene sme do našej novej výrobnej haly na Starej Vajnorskej 11 (Golden City) inštalovali viacero nových tlačových technológií. Medzi ostatnými o hlavu vytŕča najrýchlejšia UV tlačiareň v SR = Inca Onset S40.

Tento neprehliadnuteľný stroj dokáže vo vysokom rozlíšení potlačiť až 470 m2 za hodinu, čo je výkon asi ako 10 bežných UV tlačiarní ukrytých pod jednou strechou. Inca Onset S40 je navyše jedinou UV tlačiarňou na Slovensku, ktorá dokáže tlačiť UV farbami v matnej aj lesklej verzii. Práve UV tlač s lesklým povrchom bola častou požiadavkou zadávateľov.

Táto mimoriadne výkonná UV tlačiareň priamo potlača PVC tabule, kapa dosky, kartóny a lepenky, plexisklá, sendvičové AL tabule typu Dibond, ale zvládne aj papiere rôznych hrúbok či PVC samolepky.

Produkty tejto jedinečnej UV tlačiarne sú určené do interiéru aj exteriéru. Najčastejšie ide o stredné a veľké série tlačových produktov z oblasti POS/POP a in-store reklamy, rôzne tvarované reklamné tabule a pútače a produkty obalového dizajnu (packaging).

Využite najrýchlejšiu UV tlač na Slovensku aj vy - vaše zadania tlače očakávame na obchod@willmark.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na tel. 02/492 77 111.


Viac o našich tlačových technológiách nájdete v sekcii www.willmark.sk/technologie 

Viac o inštalácii tejto unikátnej tlačiarne nájdete na FB stránke Willmark.

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...