Kvalita je náš najväčší formát

Tlačiareň Willmark v novom šate

19. 9. 2017

Sídlime v nových priestoroch, no tradičná kvalita tlače zostáva...

Na slovenský polygrafický trh sa vracia významná tlačiareň Willmark, ktorá nanovo spúšťa svoju prevádzku v nových priestoroch v Golden City.

V našej novej modernej výrobnej hale sa dokonale spájajú najnovšie digitálne tlačové technológie s našim takmer 20 ročným reklamným a polygrafickým know-how.

Keďže tlačiarenský biznis je investične náročný, na trhu dokážu prežiť a napredovať iba spoločnosti so silným zázemím. To je aj prípad inovovaného Willmarku, v ktorom spojili sily dve významné polygrafické firmy – Willmark za digitálnu tlač a Dolis za ofset. 

Okrem inovovaného loga s claimom “print your ideas” je novinkou aj zmena na poste Managing directora Willmarku, ktorým sa stal Jakub Jurášek. Ten nahradil dlhoročného riaditeľa Ľuboša Macka, ktorý zostáva v pozícii konateľa a bude sa venovať strategickému rozvoju spoločnosti.

Navyše, ak máte zmysluplný projekt s peknou ideou, radi vám s ním produkčne pomôžeme, tak ako v minulosti už mnohým našim partnerom a priateľom - viď referencie


Ak chcete byť súčasťou nového Willmarku aj vy (ako Sales manager, špecialista na POS/POP reklamu alebo človek z výroby), neváhajte nás kontaktovať na www.willmark.sk/kariera/

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...