Kvalita je náš najväčší formát

WILLMARK INVASION - prinášame viac ako 100 nových interiérových produktov!

1. 10. 2012

Pripravte sa na inváziu do interiéru! Novinky v tlači produktov pre POS, expo, branding, dekorácie a iné.


V októbri 2012 spúšťame veľkú udalosť s názvom "WILLMARK INVASION - invázia do interiéru".

Po úspešnom ovládnutí trhu s outdoorovou tlačou sa Willmark odvážne púšťa do aj do oblasti interiérovej reklamy - a to konkrétne obohatením ponuky o viac ako 100 nových interiérových produktov!

Aj v minulosti sme produkovali interiérové tlačoviny. Až posilnením produkčného tímu, dokúpením vhodných interiérových tlačových technológií a úpravou výrobného procesu môžno smelo povedať, že momentálne ponúkame komplexnú škálu tlačových produktov pre interiérovú aj exteriérovú reklamu. To všetko vyrábame v mimoriadnej kvalite, vo vysokej rýchlosti a za výborné ceny.

Súčasťou útoku na trh s interiérovou reklamou je kampaň s názvom INVÁZIA DO INTERIÉRU. Detaily reklamnej kampane "Invázia do interiéru" nájdete v článku časopisu Stratégie (tlačová správa tu).

Aj touto kampaňou potvrdzujeme povesť neustále rastúcej spoločnosti s najkomplexnejšou ponukou tlačových produktov. Cieľom tejto kampane je veselou formou odkomunikovať hlavné posolstvo, ktorým je "šialené" uvedenie vyše 100 nových produktov pre indoor reklamu.

Buďte aj vy súčasťou Willmark invasion! Nájdite si ten váš interiérový tlačový produkt - pozrite si produkty v úplne novej sekcii Interiérová reklama. A nezabudnite si prečítať nižšie zobrazené The World News :)Ukážka z kampane "INVÁZIA DO INTERIÉRU" (print):

Invázia do interiéru - Willmark Invasion

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...