Kvalita je náš najväčší formát

Hľadáme obchodníka "VEĽKÉHO FORMÁTU"

13. 8. 2020

Ak si prerástol všetkých vo svojom okolí, si ten pravý obchodník pre Willmark Europe!

Personálna inzercia Obchodník Willmark Europe 2019Koho hľadáme?

Do nášho mladého pohodového tímu hľadáme šikovného Obchodníka / Sales managera na reklamné tlačoviny a nosiče POS reklamy.

Nástup ihneď (august/september 2020).

Čo budeš robiť?

Budeš predávať tlačové produkty od významného hráča na trhu v oblasti digitálnej, ofsetovej a maloformátovej tlače.

Denne pošleš desiatky emailov, urobíš veľa telefonátov, popritom absolvovuješ stretnutia (a kávičky) so zákazníkmi, a na základe týchto meetingov pošleš návrhy produkčného riešenia a cenové ponuky.

Objednávky spracuješ, zadáš do výroby, skontroluješ či je všetko tip-top, a už sa len necháš potlapkávať po pleci, ako parádne si to celé skoordinoval :)

Komu budeš predávať?

Ročne vytlačíme státisíce metrov štvorcových tlačovín a zrealizujeme tisíce zákaziek, takže je jasné, že máme veľa spokojných klientov. Našimi zákazníkmi sú reklamné agentúry, mediálne a produkčné domy, nadnárodné koncerny, ale aj malé regionálne firmy, spoločnosti z 3.sektora či charitatívne organizácie.

Prečo hľadáme obchodníkov?

Máme veľa kvalitných produktov, ktoré naši klienti potrebujú, no my ich nestíhame predávať. Preto rozširujeme náš profesionálny tím obchodníkov, ktorí budú kvalitne reprezentovať značku Willmark Europe.

Prečo Willmark Europe?

Sme neveľká firma, ktorá je dostatočne malá aby sme mali pohodovú neformálnu podnikovú kultúru, na druhej strane sme na trhu už vyše 20 rokov, a preto sme profíci so stovkami lojálnych klientov a obchodných partnerov. Práca u nás je príjemná, kreatívna a inšpiratívna. Príď sa o tom presvedčiť na osobný pohovor do Willmark Europe v Golden City v Bratislave.

Za koľko?

Ak budeš pracovať vo Willmark Europe, tak zistíš, že peniaze sú až na druhom mieste - hlavná je príjemná práca v priateľskom kolektíve. Rozumieme však, že "všetci platíme účty", takže aj plat bude fajn a iste sa dohodneme tak, aby si bol spokojný. Plat je zložený z fixnej zložky + mesačných odmien (% z marže).

Pracovitý obchodník by mal u nás zarábať rádovo cca 1.400 Eur a viac /mesačne. V prípade úspešných kampaní a projektov aj výrazne viac - plat u nás nie je zhora ohraničený. Úprimne chceme aby si bol u nás spokojný/-á, a zarobil/-a si toľko koľko potrebuješ na svoj pohodlný a komfortný život.

Tešíme sa na teba!

Viac info o ponuke práce na našom FB Willmark.tlac a na www.willmark.sk/kariera/

Info ako sa k nám dostaneš na www.willmark.sk/kontakt/

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...