Kvalita je náš najväčší formát

Hľadáme obchodníka "VEĽKÉHO FORMÁTU"

14. 5. 2018

Ak si prerástol všetkých vo svojom okolí, si ten pravý obchodník pre Willmark!

Koho hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme dravého obchodného manažéra (sales manager, key account manager) so špecializáciou na nosiče POS reklamy s nástupom ihneď.

Čo budeš predávať?

Budeš predávať tlačové produkty od významného hráča na trhu v oblasti digitálnej tlače. Tvojou úlohou bude denne poslať desiatky emailov a urobiť veľa telefonátov, popri tom absolvovať niekoľko stretnutí so zákazníkmi a na základe týchto meetingov posielať ponuky. Objednávky spracuješ, zadáš do výroby, skontroluješ či je všetko tip-top a už sa len necháš potlapkávať po pleci, ako dobre si to celé skoordinoval :)

Komu budeš predávať?

Ročne vytlačíme milióny metrov štvorcových tlačovín a zrealizujeme tisíce zákaziek, takže je jasné, že máme veľa spokojných klientov. Našimi zákazníkmi sú reklamné agentúry, mediálne a produkčné domy, nadnárodné koncerny, ale aj malé regionálne firmy a organizácie z 3.sektora.

Prečo hľadáme obchodníkov?

Máme veľa kvalitných produktov, ktoré naši klienti potrebujú, no my ich nestíhame predávať. Preto rozširujeme náš profesionálny tím obchodníkov, ktorí budú kvalitne reprezentovať značku Willmark.

Viac info a ako nás kontaktovať nájdeš na www.willmark.sk/kariera/

Obrovský mesh na Inchebe...

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...