Kvalita je náš najväčší formát

Kariéra

HĽADÁME OBCHODNÍKA pre reklamné tlačoviny a produkty POS reklamy (jún 2019)

Ak ste prerástli všetkých vo svojom okolí, ste pre nás ten pravý obchodník!

  • Obchodník pre POS, in-store a retail / Sales manager / Key account manager

Náplň práce:
- starostlivosť o klientov (client service)
- vedenie obchodných rokovaní a dojednávanie podmienok spolupráce
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- akvizícia nových klientov (B2B)
- koordinácia zákaziek v spolupráci s výrobným oddelením
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi

Požiadavky na zamestnanca:
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
- obchodnícke zručnosti, asertívnosť,
- aktívny prístup k riešeniu úloh, flexibilita,
- vysoké pracovné nasadenie a ťah na bránu,
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť,
- schopnosť pracovať v tíme a operatívne riešiť prípadné problémy,
- vzdelanie: SŠ s maturitou, príp. VŠ 1. alebo 2. stupňa,
- počet rokov praxe: mn. 2 roky,
- počítačové znalosti: Win/Apple Mac, MS office, internet,
- cudzí jazyk: Angličtina a/alebo Nemčina - min. na úrovni stredne pokročilý
- vodičský preukaz: B

Veľkou výhodou je znalosť POS/POP, retail, in-store a FMCG trhu.
Vítané sú skúsenosti v oblasti tlačovej produkcie a polygrafie (digitál, ofset, sieťka, flexo), reklamy, médií a/alebo marketingu. Nie je to však podmienka

Ponúkame:
- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie s podielmi na predaji a zaujímavé benefity
- výkonný NTB, smartphone
- možnosť odborného rastu
- práca v príjemnom novom prostredí a v neformálnom mladom kolektíve
- zaujímavé kreatívne zadania od klientov z rozmanitých oblastí
- práca s najmodernejšími technológiami
- client service pre veľkých zadávateľov a renomované značky

- plat: min. 1.400-1.500 € a viac /mes. (1.100 € fix + každomesačné odmeny ako % zo zisku, zhora neohraničené)

Miesto práce: Bratislava, Nové Mesto - St. Vajnorská 11 (areál Golden City)
Termín nástupu: august 2019 (resp. dohodou)
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer resp. živnosť

Vašu žiadosť a životopis (CV) zasielajte na e-mailovú adresu kariera@willmark.sk

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Ďalšie obsadzované pozície:

  • Tlačiar s praxou v oblasti digitálnej tlače
  • Finalizátor (finalista) tlače
  • Recepčná (Office manager) s praxou s expedíciou tovaru
    Staňte sa členom tímu Willmark aj vy!

Obrovský mesh na Inchebe...

Najväčšia reklama v SR - sieťovina (mesh) na budove Incheba v Bratislave...